Бердичів

міська рада

До уваги виборців Бердичівської міської територіальної громади

           У 2020 році набрав чинності Виборчий Кодекс України, яким значно розширено можливості для реалізації виборчих прав громадян, завдяки чому у місцевих виборах змогли взяти участь внутрішньо переміщені особи. Водночас для інших громадян України створено можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають. Дозволено також виборцям без зареєстрованого місця проживання брати участь на виборах усіх рівнів.

           Для зручності виборців розроблено електронні сервіси Реєстру, зокрема:

– звернення щодо включення до Реєстру;

– звернення про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних;

– звернення щодо зміни виборчої адреси;

– звернення про внесення змін до відомостей про постійну нездатність; пересуватися самостійно;

– звернення щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;

– запит щодо змісту персональних даних;

– запит щодо виборців за власною виборчою адресою.

          Враховуючи ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 можливість подавати такі заяви, використовуючи інтернет є дуже актуальною. Зазначимо, що виборці, як і раніше можуть скористатися можливістю перевірити свої дані черезОсобистий кабінет виборця на сайті Центральної виборчої комісії.

          На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №711-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області” рішенням Бердичівської міської ради від 11.12.2020 №14 реорганізовано Скраглівську сільську раду шляхом приєднання до Бердичівської міської ради.

          Виборцям новоствореної Бердичівської міської територіальної громади (жителям міста Бердичів, сіл Скраглівка та Підгородне) з усіма  питаннями щодо включення до списку виборців та  щодо внесення змін до персональних даних у Державному реєстрі виборців можна звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: площа Центральна, 1, кімната 125, м.Бердичів, Бердичівський район, Житомирська область. Контактні телефони: (04143) 4-33-78, (04143) 4-33-79, (04143) 2-15-13.

Відділ ведення Державного реєстру виборців