Бердичів

міська рада

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький здійснив робочий візит до Бердичева

За ініціативи народного депутата України Богдана Кицака на базі виконавчого комітету Бердичівської міської ради 11 лютого відбулася робоча нарада з головами ОТГ Бердичівського району з питань державної підтримки та розвитку агропромислового комплексу Житомирської області за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та запрошених гостей з міста Житомира.

У нараді взяли участь заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальник відділу державного геодезичного нагляду Житомирського Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Володимир Рудник, директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Наталя Арендарчук, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита, голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, депутати Житомирської обласної ради, голови об’єднаних територіальних громад Бердичівського району.

Під час наради заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький розповів про державну підтримку агропромислового комплексу у минулому році. При цьому детально зупинившись на програмах державної підтримки агропромислового комплексу за рахунок коштів державного бюджету на 2021 рік.

Також були обговорені напрямки підтримки агропромислового комплексу області за рахунок коштів обласного бюджету та хід реформування Держгеокадастру в Житомирській області. Присутні мали змогу обмінятися думками та обговорити питання подальшого розвитку агропромислового комплексу в умовах відкриття ринку землі і перспективи створення кооперативів малими фермерськими господарствами для здійснення більш успішної діяльності. 

«Одним з основних завдань громад залишається налагодження прямої комунікації з фермерами. Саме тому потрібно проводити зустрічі з аграріями та деталізовано розказувати про всі можливості аграрного сектору» – зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький по закінченню зустрічі.

Останні новини