Бердичів

міська рада

Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2021 року о 16.30 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

 1. Про затвердження переліку підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.
 2. Про затвердження видів безоплатних суспільно корисних робіт та перелік підприємств і установ, де можливе відбування покарань та адміністративних стягнень у виді громадських робіт.
 3. Про скасування дозволу суб’єкту господарювання на розміщення рекламного засобу.
 4. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 28.10.2020 №12.
 5. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 10.11.2020 №13.
 6. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 24.11.2020 №14.
 7. Про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади та затвердження складу комісії.
 8. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 26.02.2019 №46 «Про утворення комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України щодо виплати грошової компенсації».
 9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 26.12.2017 №447 «Про затвердження Положення про Бердичівську міську координаційно-методичну раду з правової освіти населення та її складу» (зі змінами).
 10.  Про безоплатну передачу майна.
 11.  Про затвердження плану заходів щодо запобігання та виявлення корупції в діяльності посадових осіб виконавчого комітету Бердичівської міської ради на 2021-2023 роки.
 12.  Про затвердження складу робочої групи з питань забезпечення своєчасності сплати податків та зборів до бюджету Бердичівської міської територіальної громади.
 13.  Про затвердження структури, штатів публічної бібліотеки з філіями Бердичівської міської територіальної громади.
 14.  Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам міста.
 15.  Про надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування та призначення піклувальника.
 16.  Про внесення змін до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради.
 17.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 18.  Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 10.12.2019 №356 «Про склад комісії з питань накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення».
 19.  Про надання дозволу на вчинення правочину щодо набуття права власності на житло дитиною, членом сім’ї особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.

Загальний відділ

Останні новини