Бердичів

міська рада

Заходи підтримки, проєкти, конкурси

Програма «U-LEAD з Європою» з другої половини березня впроваджуватиме програму комплексного навчання депутатів місцевих рад, для участі у якій плануємо відібрати 50 територіальних громад, що мають бажання та готові залучити до участі у навчанні весь депутатський корпус ради. Кожна відібрана до участі у навчальній програмі рада зможе обрати чотири навчальних модулі із запропонованого переліку та отримати можливість системного навчання для депутатів, а також взяти участь у зустрічі з обміну досвідом з депутатами іншої ради. У Додатках 1 та 2 до цього листа ви можете знайти аплікаційну форму для участі, яку, у разі зацікавленості, прохання заповнити та надіслати до 18.00 години 5 березня 2021 року на адресу regops.u-lead@giz.de , зазначивши назву територіальної громади та область в темі повідомлення.

Представництво МОМ в Україні в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголосило конкурс для територіальних громад. Мета проекту: просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення. Максимальний розмір гранту на реалізацію проекту – до 20 000 доларів США. Заявки приймаються до 22 березня 2021 року. Більше інформації за посиланням.

Швейцарсько-український проєкт “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголосив конкурсний набір до щорічної Школи місцевого самоврядування DESPRO для представників територіальних громад з різних областей України. У фокусі навчання ― нові можливості та практичні інструменти для розвитку територіальної громади. Щоб подати заявку на участь, необхідно зібрати команду представників територіальної громади від 5 до 10 осіб та заповнити онлайн-анкету до 21 лютого 2021 р. Більше інформації за посиланням.

Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя оголосила конкурс для ініціативних груп територіальних громад на участь у програмі “Правоспроможна громада”. Програма допоможе представникам територіальних громад спланувати, підготувати та провести дослідження правових потреб своїх мешканців, а також залучити фінансові ресурси для реалізації ідей. Заявку на участь у Програмі необхідно подати до 21.02.2021 (до 18.00 год.). Більше інформації за посиланням.

В Україні стартував новий проєкт “Проєкт розвитку ринків капіталу в Україні”. Проєкт триватиме з 2021 по 2024 рік і буде реалізований за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві зі Швейцарією. Проєкт буде підтримувати фермерів у доступі до ліквідності на ринку капіталу за допомогою фінансових цінних паперів, забезпечених інноваційним інструментом, який називається “надходження врожаю”. Введені IFC у 2015 році, квитанції про врожай дають українським фермерам можливість використовувати майбутній урожай як заставу. Більше інформації за посиланням.

Covenant of Mayors – навчальна програма для мерів міст з усієї Європи за ініціативою ЄС «Угода мерів щодо клімату та енергії». Нова програма ґрунтується на успіху програми “Угода мерів” і пропонує містам, регіонам та провінціям по всій Європі можливість взяти участь в обмінах, спрямованих на збільшення їхньої спроможності та знань шляхом спеціальних дискусій з метою однозначного вирішення питань їхнього клімату та енергії. Ця програма забезпечить учасникам проведення стимулюючих обмінів, включаючи такі заходи, як: • Обмін ідеями щодо того, як адаптуватися до кліматичних змін за допомогою рішень, заснованих на природі; • Навчитися спільно створювати кліматичний пакт із громадянами та бізнесом або розробляти стратегію кліматичної нейтральності; • Слухання експертів щодо того, як успішно застосувати конкурентні можливості фінансування; • Отримати спеціальні відгуки та поради щодо своїх планів стійкої енергетики та адаптації до клімату (SECAP). Програма відкрита для всіх поточних та перспективних підписантів Угоди мерів (тобто муніципалітетів), територіальних координаторів та прихильників за умови, що вони приєднаються до ініціативи до початку програми взаємного навчання в червні 2021 року. Дедлайн подачі заявок – 19 березня 2021 року. Посилання знаходиться тут.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку, АГРО розглядає можливість надання субгрантів українським суб’єктам підприємницької діяльності, неурядовим громадським організаціям, або бізнес-асоціаціям для сприяння економічному зростанню сільськогосподарських виробників у секторі виробництва плодово-овочевої та ягідної продукції та відповідно підвищенню добробуту сільських громад України шляхом створення більш конкурентного середовища та розширення бізнесу. За допомогою субгрантів програма АГРО розвиватиме центри агрокомпетенцій / агрохаби, запроваджуючи комплексні консультаційні та сервісні послуги, спрямовані на підтримку ефективності вирощування плодово-овочевої та ягідної продукції, підвищення продуктивності та рентабельності шляхом використання ефективних інструментів моніторингу, прогнозування та підвищення прибутковості внаслідок консолідації та кооперативного збуту продукції. Заявки повинні бути подані не пізніше 18.00 години за місцевим часом 5 березня 2021 року. Всі умови тут

  Відділ економіки та інвестицій