Бердичів

міська рада

Михайлу Кравчуку -75

10 лютого відсвяткував свій 75-й День народження справжній патріот, мужній офіцер, кавалер Ордена Червоної Зірки та «За службу Батьківщині», учасник бойових дій в Республіці Афганістан, виконуючий обов’язки голови міської організації ветеранів, полковник Кравчук Михайло Іванович.

За плечами Михайла Івановича нелегкий життєвий шлях, 34 роки служби в Збройних силах, з них 2 роки – в умовах війни. Та за будь-яких обставин, приймаючи, іноді, надскладні рішення Михайло Іванович найвище за все ставив людину – простого солдата, побратима, товариша.

В урочистій атмосфері, під час зустрічі з ветеранами бойових дій в Афганістані та воїнами-інтернаціоналістами, яка відбулася у суботу, 13 лютого, ювіляра щиро привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. 

Він подякував Михайлу Кравчуку за активну громадянську позицію та постійну турботу про ветеранів а також за вагомий внесок у патріотичне виховання бердичівської молоді. Міський голова побажав імениннику здоров’я і довголіття, а також сил та наснаги щоб продовжувати опікуватися ветеранською організацією і приймати активну участь у житті міста Бердичева. 

Останні новини