Бердичів

міська рада

Робота Бердичівського міського центру соціальних служб в період карантину

На час запровадження карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Бердичівським міським центром соціальних служб проводиться низка заходів щодо підтримки населення міста, яке опинилося у складних життєвих обставинах.

Зокрема, працівниками Бердичівського міського центру соціальних служб за сприяння виконавчого комітету Бердичівської міської ради протягом 2020 року відвідано та надано допомогу 835 сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини та потребували допомоги, яким доставлено продукти харчування, речі першої необхідності, надано соціальні послуги відповідно до потреб, організовано роботу мобільної групи для екстреного реагування та допомоги.

Водночас проводяться спільні із працівниками Бердичівського відділу поліції (ювенальна превенція), служби у справах дітей профілактичні рейди щодо належного догляду та утримання дітей, уникнення випадків вчинення насильства, жорстокого поводження із дітьми, відповідального батьківства до найбільш уразливих категорій сімей із дітьми.

Особливу увагу приділено сім’ям, діти з яких були вихованцями інтернатних закладів області, які в рамках реформи деінституалізації були повернуті на виховання у біологічні родини. Найбільш уразливі сім’ї даної категорії були залучені до програми підтримки української діаспори у Канаді (за сприяння Уповноваженого Президента України з прав дитини) та отримують суттєву підтримку продуктами харчування, речами першої необхідності.

Враховуючи новий територіальний розподіл та приєднання сіл Скраглівка та Підгородне до Бердичівської міської територіальної громади, центром соціальних служб у співпраці із старостою сіл Ольгою Мельник виявлено найуразливіші сім’ї, які вкрай потребують допомоги продуктами харчування, одягом, взуттям, засобами гігієни. З метою пошуку шляхів допомоги родинам, Бердичівським міським центром соціальних служб організовано взаємодію із Церквою Повного Євангелія «Сила Божа» та забезпечено родини  продуктами харчування.

Звернення мешканців громади, які потребують допомоги, приймаються Бердичівським міським центром соціальних служб за тел. 04143  4-23-34, 068 751 72 56 та на електронну пошту berd-mcsssdm@ukr.net