Бердичів

міська рада

Роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів

Повідомляємо, що 04 січня 2021 року відбувся он-лайн семінар проведений Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації із залученням спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби України у Житомирській області на тему: «Роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів».

          Під час проведення семінару були обговорені наступні питання:

  1. Про порядок видачі ветеринарного паспорта пасіки. Надані рекомендації щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами.
  2. Про заходи з недопущення отруєння бджіл в період цвітіння медоносних рослин.
  3. Про механізми співпраці Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації з сільськими, селищними, міськими територіальними громадами у питаннях реалізації аграрної політики, земельних відносин та сільського розвитку (презентація додається).   

За результатами проведеного семінару запрошуємо фізичних осіб та суб’єктів господарювання Бердичівської міської територіальної громади прийняти активну участь у загальнодержавних та обласних програмах підтримки галузі АПК.

Відділ економіки та інвестицій

Останні новини