Бердичів

міська рада

Управління житлово-комунального господарства звертається до водіїв міста Бердичева

Заступник міського голови спільно з управлінням житлово-комунального господарства провели термінову нараду з приводу подолання наслідків негоди у зв’язку з погіршенням погодних умов.

 На територію України насувається південний циклон. Протягом 11-13 лютого на території Житомирської області очікуються складні погодні умови у вигляді значного снігу та сильних поривів вітру, місцями хуртовини і снігові замети. У зв’язку з цим наступні кілька днів комунальні служби міста Бердичева працюватимуть у посиленому режимі.

Управління житлово-комунального господарства міста Бердичева звертається до водіїв з проханням не залишати на ніч припарковані автотранспортні засоби вздовж доріг, у дворах будинків на виїздах і в’їздах з прилеглої території чи частково на тротуарах.

Звертаємо вашу увагу, що неправильно припаркований автомобіль створить незручності для комунальних служб та заважатиме якісній роботі снігоочисної техніки.

Прохання також до керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також до орендарів і власників закладів, не забувати про очищення від снігу прилеглої території до своїх об’єктів.

Дякуємо за розуміння!

Останні новини