Бердичів

міська рада

Інформація для батьків щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Оздоровлення та відпочинок дитини має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей та є щорічною турботою усіх батьків. Один раз на рік діти з 7 до 17 років (включно), з урахуванням соціального стану та стану здоров’я направляються до оздоровчих закладів.

Відділ з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради рекомендує батькам заздалегідь потурбуватися про відпочинок та оздоровлення своїх дітей!

Шановні батьки (особи, що їх замінюють) дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, ми чекаємо Вас для подання заяви на оздоровлення дитини за адресою: м. Бердичів вул. Семенівська, 3, кабінет 4. Працюємо з понеділка по п’ятницю з 08.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.; телефон для довідок (04143)7-40-54.

Звертаємо увагу на те, що до заяви на оздоровлення дитини додаються наступні документи:

  • копія свідоцтва про народження дитини (за наявності паспорта (ID картки) копія сторінок та довідки про реєстрацію за місцем проживання);
  • копії документів, які підтверджують категорію дитини;
  • копії сторінок паспорта та реєстраційної облікової картки платників податків одного з батьків або особи, що їх замінює.

(Наявність оригіналів усіх документів під час написання заяви також обов’язкова!)