Бердичів

міська рада

Інформація про подолання негоди

Погіршення погодних умов викликане зниженням температури повітря та рясними снігопадами. Як наслідок, ускладнюється  робота систем життєзабезпечення населення та рух автотранспорту в межах Бердичівської міської територіальної громади.

          До подолання наслідків негоди залучені МКП «Бердичівкомунсервіс», МКП «Бердичівводоканал», КП «Бердичівтеплоенерго», управляючі компанії МК ВЖРЕП №7 та  ПП «Житлоремекс 2», КП «Бердичівський комбінат комунальних підприємств», ОСББ та окремі приватні підприємства.

          МКП «Бердичівкомунсервіс» інформує, що для проведення робіт на автошляхах всього залучено 13 од. автотракторної техніки, а саме:

МАЗів   піскорозкидувачів – 2 од;

тракторів  з відвалами – 10 од.;

навантажувачів – 1 од.

Використано  120,0 т суміші піску та солі для подолання ожеледиці.

Роботи продовжуються.

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради  просить:

  • мешканців Бердичівської міської територіальної громади тимчасово утримуватися від поїздок на особистому  автотранспорті, а при неможливості  – бути максимально уважливими, не залишати свої автомобілі на узбіччі доріг, де вони  будуть ускладнювати роботу комунальної снігоприбиральної техніки;
  • керівників підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі тощо забезпечити прибирання снігу та утримання закріпленої території в належному стані;
  • управителів багатоквартирних будинків, керівників ОСББ та інших організацій , що здійснюють утримання та обслуговування житлового фонду громади, забезпечити прибирання закріплених територій від снігу та посипання протиожеледними матеріалами для забезпечення безпеки громадян, недопущення виникненню надзвичайних подій.

Відділ з питань надзвичайних  ситуацій та цивільного захисту населення