В Бердичеві працюють комісії по перевірці МКП «Бердичівводоканал»

У жителів міста Бердичева найбільше нарікань на якість питної води з міського водогону та її часту  відсутність у зв’язку з постійними проривами. Розпорядженням Бердичівського міського голови Сергія Орлюка від 24.12.2021 року створена комісія по обстеженню артезіанських свердловин на предмет виконання робіт з гідродинамічного очищення. Ще одним Розпорядженням від 11.01.2021 року створена комісія щодо вивчення питання фінансово-господарської діяльності МКП “Бердичівводоканал”.

До складу комісій увійшли працівники управління ЖКГ, депутати Бердичівської міської ради та компетентні фахівці. Головою першої і другої комісій призначено заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Олену Благодир.

У ході роботи комісії провели обстеження ряду об’єктів та виявили певні недоліки у роботі підприємства МКП «Бердичівводоканал», про що складено відповідні акти.