Реабілітація дітей з інвалідністю в 2021 році

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради інформує про порядок забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (зі змінами).

Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління праці, сім’ї та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання дитини заяву про направлення її до реабілітаційної установи разом з копіями (оригінали документів мати при собі):

паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу одного з батьків дитини, супроводжуючої особи або її законного представника;

свідоцтва про народження або паспорта громадянина України, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально- профілактичного закладу;
виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою МОЗ;

одного з передбачених Податковим Кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з її батьків (законного представника), супроводжуючої особи.

За детальною інформацією звертатись у відділ з питань
обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці
управління праці, сім’ї та соціального захисту населення,
який знаходиться за адресою:
м. Бердичів, вул. Семенівська, 3, каб. № 2,
тел. (04143) 74036