Бердичів

міська рада

Бердичівські медики отримали гуманітарну допомогу

Зараз усі зусилля міської влади кинуті на боротьбу з коронавірусом. Завдяки вжитим заходам вдалося налагодити безперебійне постачання кисню усім хворим, які цього потребують. І це враховуючи, що у Бердичівській міській лікарні були випадки, коли на кисневій підтримці перебувало до ста пацієнтів. Завершено роботи по монтажу і наладці нової сучасної кисневої станції, яка вже працює. При нинішній кількості хворих вона виробляє достатню кількість кисню, щоб забезпечити потреби лікарні на 30%. Це значно знизить навантаження на існуючу систему

У ці важкі часи бердичівлянам необхідно згуртуватися та з розумінням ставитися до впроваджених карантинних заходів, впевнений бердичівський міський голова Сергій Орлюк. А ще – допомагати і підтримувати наших лікарів та медичний персонал що працює з ковідними хворими, наражаючи себе на небезпеку. Сьогодні місто Бердичів отримало цінний гуманітарний вантаж, який допоможе у боротьбі з COVID-19.

Служителі «Церкви адвентистів сьомого дня» Михайло Вільчинський та Олег Ковальчук передали КНП «Бердичівська міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги” гуманітарну допомогу у вигляді антисептичних засобів, захисного одягу для медичних працівників та інших засобів індивідуального захисту (маски, медичні рукавиці).

Сергій Орлюк особисто взяв участь у розвантаженні цінного вантажу, подякувавши за допомогу і підтримку. Адже це ті речі, які можуть врятувати чиєсь життя і які щодня витрачаються у великій кількості.

Останні новини