Бердичів

міська рада

В Бердичеві відбулися урочистості з нагоди повернення додому бійців 26 артибригади

Професія військового користується повагою серед жителів Бердичівської міської територіальної громади. Адже у місті дислокується декілька військових частин. І взагалі – Бердичів завжди був військовим містечком. Саме 26 артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича з перших днів війни брала активну участь у бойових діях в зоні проведення АТО, показуючи приклади мужності та героїзму. І сьогодні бердичівські артилеристи виконують бойові завдання на Сході України, стримуючи ворога та обороняючи рідну землю.

І ось нарешті наша артилерія завершила виконання завдань у зоні Операції об’єднаних сил та прибула у пункт постійної дислокації. Традиційно на вокзалі захисників зустрічали вдячні місцеві жителі. У п’ятницю, 12 березня на плацу військової частини відбулися урочистості, присвячені поверненню додому наших військових. В яких взяли участь командир бригади Андраник Гаспарян, представники командування ОК “Північ” та Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Під час заходу відзнаками, нагородами, цінними подарунками та Грамотами вищого командування, а також Грамотами Бердичівської міської ради були відзначені найкращі військовослужбовці артилерійської бригади.

Сергій Орлюк вітаючи військових зазначив, що раніше всі любили дивитися фільми про війну, але ніколи не думали, що війна постукає у наш дім. І сьогодні жителі Бердичівської міської територіальної громади вдячні особовому складу 26 артилерійської бригади за їх мужність та героїзм. За те, що вони бережуть мир на українській землі, стримуючи агресію ворога.

Від імені вдячних жителів Бердичівської міської територіальної громади свої музичні вітання дарували талановиті артисти міського Палацу культури ім. Шабельника.