Бердичів

міська рада

В Бердичеві відзначили 207-му річницю з Дня народження Тараса Шевченка

9 березня відзначається 207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка – безсмертного генія українського народу, творчість якого залишається актуальною і у наш час. З нагоди вшанування пам’яті великого Кобзаря на І поверсі Бердичівського міськвиконкому силами працівників бібліотечної системи влаштована тематична виставка, окрасою якої стали неперевершені роботи вихованців Бердичівської художної школи, присвячені Тарасу Шевченко.

На жаль у зв’язку з тим, що в Бердичеві діють карантинні обмеження червоної зони, довелося відмовитися від офіційних масових заходів з залученням молоді міста. Однак представники міської влади та небайдужі бердичівляни все ж зібралися, щоб віддати данину пам’яті великому поету. Захід проходив з дотриманням усіх карантинних вимог.

Квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку поклав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Він зазначив, що творчість поета мала надзвичайно велике значення для відродження української культури та продовження національно-визвольної боротьби за незалежність України. Тому постать Тараса Шевченко назавжди залишиться у пантеоні українських героїв. А пам’ять про нього ніколи не згасне у серцях та душах бердичівлян.