Бердичів

міська рада

В Бердичеві дотримання карантинних вимог перевіряють мобільні групи

На початку нового робочого тижня провела перевірку діяльності суб’єктів господарювання мобільна група у складі 4 осіб (у тому числі – працівників поліції та Держпродспоживслужби). Було перевірено 16 суб’єктів господарювання, які знаходяться на вулицях Чуднівська та Бистрицька. В тому числі об’єкти з реалізації продуктів харчування, кафетерії, склади на території колишнього ринку, продовольчий і будівельний супермаркети та магазин автозапчастин.

Власників об’єктів торгівлі інформували про виявлені недоліки у організації протиепідеміологічних заходів при здійснені торгівельної діяльності. Та належним чином попереджали про необхідність усунення недоліків протягом доби з визначенням часу для проведення повторної перевірки щодо усунення виявлених порушень.

Під час роботи члени мобільної групи проводили активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням. Під час якої наголошували на необхідності дотримання заходів карантинного режиму у зв’язку з ситуацією, яка склалася у місті з поширенням коронавірусної хвороби.

На двох об’єктах було виявлено порушення, що підпадають під адміністративну відповідальність: у продовольчому магазині та будівельному супермаркеті. Про що складено відповідні протоколи.

Останні новини