Бердичів

міська рада

В Бердичеві мобільна група перевіряла дотримання карантинних заходів

У місті Бердичеві 16 березня працювала мобільна група щодо контролю за виконанням рішень органів виконавчої влади та рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) встановленого рівня епідемічної небезпеки «червоний». До складу мобільної групи входили начальник відділу з питань НС та ЦЗН, фахівець з інтерв’ювання відділу інформаційних технологій та дільничній Бердичівського районного відділу поліції ГУНП України в Житомирській області.

Під час виїзду здійснено  перевірку діяльності суб’єктів господарювання на території  ринку ТОВ «Привокзальний ринок» (по вул. Європейській) щодо виконання   протиепідемічних заходів. Всього перевірено 29 суб’єктів господарювання, у тому числі на території ринку ТОВ «Привокзальний ринок» – 11 суб’єктів господарювання (м’ясний павільйон та об’єкти з реалізації продуктів харчування, насіння, дезінфікуючих засобів). Серйозних порушень, що підпадають під адміністративну відповідальність, не виявлено.

По вул. Європейській перевірено 18 суб’єктів господарювання, серед яких перукарні, салони краси, продовольчі і непродовольчі магазини, кав’ярні, магазини з реалізації засобів зв’язку, автошколу, кафе та суб’єкти господарювання, які розташовані на території ТОВ «Бальзак Інвестиції». Порушення, що підпадають під адміністративні правопорушення виявлені на 4 об’єктах, а саме: в кафе на площі Привокзальній, магазині канцелярських товарів, магазині одягу (секонд-хенд), у магазині квітів.

Під час перевірки проводилась, у першу чергу, інформаційно-роз’яснювальна робота з посиланням на нормативно-правові акти України щодо запобігання поширенню  коронавірусної хвороби  (COVID-19). Надавалися інформаційні матеріали про медико-біологічну ситуацію із захворюванням, що склалася на території Бердичівської міської територіальної громади. Проводилося відповідне роз’яснення про передбачену законодавством України відповідальність за адміністративні правопорушення.

На більшості перевірених  торговельних об’єктах виявлені порушення усувалися безпосередньо під час перевірки. Для суб’єктів господарювання, що потребують додаткового часу для вжиття обмежувальних заходів, визначався час для проведення повторної перевірки щодо усунення виявлених порушень протиепідемічних заходів. Власники отримали попередження про необхідність усунення недоліків протягом доби.

Сплановано проведення повторної перевірки суб’єктів господарювання, на яких виявлені порушення протиепідемічних заходів.

Останні новини