Бердичів

міська рада

В Бердичеві працюють мобільні групи по дотриманню карантинних вимог: оштрафовано два суб’єкта підприємницької діяльності

Щоденно у місті Бердичеві працюють мобільні групи щодо контролю за виконанням рішень органів виконавчої влади та рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) встановленого рівня епідемічної небезпеки «червоний».

У понеділок, 22 березня, перевірки проводились мобільною групою у складі 4 осіб: начальник відділу з питань НС та ЦЗН, фахівець з інтерв’ювання відділу інформаційних технологій, представники Бердичівського районного відділу поліції ГУНП України в Житомирській області та Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Всього перевірено 20 суб’єктів господарювання по вул. Житомирській, по вул. Козацькій, по вул. Одеській, в тому числі: об’єкти з реалізації продуктів харчування, насіння, дезінфікуючих засобів, аптеки, продовольчі і непродовольчі магазини, кав’ярні. Порушень, що підпадають під адміністративні правопорушення  виявлені на 1 об’єкті та складено протокол про порушення, що підпадають під адміністративні правопорушення (аптека по вул. Козацькій).

Перевірено порядок здійснення дезінфекції салонів 2-х автотранспортних засобів на кінцевих зупинках (маршрут №6). Порушень, що підпадають під адміністративні правопорушення не виявлені.

В ході роботи було повторно перевірено 4 суб’єктів господарювання по вул. Європейській та складено 1 протокол  за виявлені повторні порушення, що підпадають під адміністративні правопорушення (магазин продовольчих товарів «Аврора»).

Також було встановлено, що ТОВ «Привокзальний ринок» працює без протиепідемічних обмежень (продовольча та непродовольча групи). З цього приводу проведено зустріч з директором ринку Левицьким Владиславом Романовичем та надано роз’яснення про передбачену законодавством України  відповідальність за адмінпорушення. Крім того під час роботи мобільної групи було припинено  торгівлю продовольчими товарами у несанкціонованих місцях біля ТОВ «Привокзальний ринок» на площі Привокзальній.

Під час перевірки проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота з посиланням на нормативно-правові акти України щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19), надавалися інформаційні матеріали про медико-біологічну ситуацію із захворюванням, що склалася на території Бердичівської міської територіальної громади, та проводилося роз’яснення про передбачену законодавством України відповідальність за  адмінпорушення.