Бердичів

міська рада

В Бердичеві проводиться дезінфекція під’їздів

У зв’язку зі складною ситуацією, яка сталася в результаті поширення коронавірусної інфекції, у місті Бердичеві розпочали проведення дезінфекційних заходів у під’їздах житлових багатоквартирних будинків. Обробка проводиться силами працівників
міського комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №7.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Руслана Квятківського, роботи на особистому контролі у Бердичівського міського голови. Дезінфекційні заходи проводяться по багатоквартирних будинках незалежно від того, є у ньому ковідні хворі чи немає, згідно розробленого графіку.

Працівниками комунального підприємства здійснюється санітарна обробка усіх контактних поверхонь: сходові поручні, ручки дверей та під’їздів, поштові ящики, кнопки ліфтів. Дезінфекція здійснюється за допомогою спецзасобів, які мають відповідне Свідоцтво про державну реєстрацію та дозволені до застосування в Україні. Насамперед обробляються перші поверхи, прогони, ліфти та безпосередньо входи до під’їздів. Усі працівники належним чином забезпечені засобами індивідуального захисту.

По закінченню дезінфекції багатоквартирних будинків планується проводити таку ж роботу по санітарній обробці місць масового скупчення людей та зупинок громадського транспорту.

Останні новини