Бердичів

міська рада

Допомога бердичівським дітям з Канади

У місті Бердичеві продовжується реалізація проєкту «Допомога дітям України», започаткована Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою за допомогою конгресу українців Канади, Канадсько-Української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest.

З початку березня 2021 року Бердичівським міським центром соціальних служб доставлено з м. Житомира та надано чергову допомогу сім’ям із дітьми, діти яких були повернуті з інтернатних закладів у біологічні родини та були залучені для реалізації Канадсько-Українського проєкту.

Варто зазначити, що у рамках проєкту охоплено сім’ї, які були визначені як найбільш  потребуючі підтримки та уваги. Обраним сім’ям з червня 2020 року надається системна допомога не лише продуктами харчування, а й засобами гігієни, одягом, взуттям. Таким чином, створюються сприятливі умови для розвитку дітей саме у біологічній родині.

Також в рамках проведення реформи деінституалізації, дотриманні прав дітей на виховання та розвиток у сімейному середовищі,  до м. Бердичева 02 березня 2021 року завітала представник Уповноваженого Президента України з прав дитини Ксенія ЗУБРІЙ. В рамках робочого візиту було відвідано одну з родин, діти з якої були успішно інтегровані у біологічну родину та отримують таку необхідну підтримку Канадсько-Української фундації.

Останні новини