Бердичів

міська рада

З датою закінчення опалювального періоду визначилися у Бердичеві

У четвер, 25 березня працював виконавчий комітет Бердичівської міської ради, розглянувши більше 20 питань порядку денного. Одним з важливих питань стало затвердження проєкту рішення про закінчення опалювального періоду. Цьогорічний опалювальний сезон видався надзвичайно важким для міста, адже почастішали випадки аварій на мережах теплопостачання.

Згідно з затвердженим рішенням виконавчого комітету, опалювальний період у місті Бердичеві закінчується з 15.04.2021 року. У випадку, якщо в період до 15 квітня буде підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше +8°С протягом трьох діб, централізоване теплопостачання буде призупинено. З обов’язковим забезпеченням відповідного температурного режиму в дитячих садках, школах, медичних закладах та житлових будинках.

Начальнику управління житлово-комунального господарства Руслану Квятківському доручено провести аналіз стану виконання завдань з проведення опалювального сезону 2020-2021 р.р та визначити пріоритетні завдання щодо підготовки житлово-комунального господарства територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 р.р..