Бердичів

міська рада

З нагоди професійного свята приймали вітання бердичівські комунальники

Традиційно у третю неділю березня святкують комунальні служби міста Бердичева, відзначаючи День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Саме тому у п’ятницю, 19 березня, працівників галузі вітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Він особливо відзначив ту важливу роль, яку відіграють комунальні служби в повсякденній життєдіяльності нашого міста. Подякував комунальникам за їх важку працю, але також відзначив і ті недоліки, які сьогодні, на жаль, відчувають бердичівляни. Пообіцявши спільно працювати над їх усуненням.

«Так, ми маємо надбагато проблем у комунальній сфері. Більшість з яких тягнеться роками. Але слід віддати шану та повагу людям, які взимку працюють на холоді, латаючи труби. Хто встає о третій годині ночі, щоб розчистити та посипати дороги. Тим, хто завжди готовий ризикуючи власним життям прийти на допомогу людині, яка тоне… Їх сотні, таких людей. Вони щодня виходять на роботу, щоб ми почувалися комфортно» – заявив міський голова.

Також Сергій Орлюк виконав приємну місію по нагородженню грамотами і подяками представників комунальних служб міста, які гарно зарекомендували себе старанною працею та відповідальністю перед громадою.