Бердичів

міська рада

Місто Бердичів отримало 500 швидких тестів на антиген COVID-19

1 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити на території Житомирської області з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосувати відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи. Дане рішення було прийняте у зв’язку з стрімким поширенням коронавірусної хвороби.

Наприкінці минулого тижня директор Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради Наталія Хорошун звітуючипро ситуацію з епідемією COVID-19  звернула увагу, що на підприємстві залишилося всього 150 швидких тестів на антиген, які дозволяють виявити коронавірус за 15 хвилин.

«Швидкі» тести надходять до регіональних департаментів охорони здоров’я, де розподіляються на заклади охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу.

Сьогодні стало відомо, що згідно розподілу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА, Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради додатково отримало 500 швидких тестів на антиген COVID-19.

Останні новини