Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк та рідні загиблих військовослужбовців завітали до 26 артилерійської бригади

В Бердичеві приділяється належна увага пам’яті військовослужбовців, які героїчно загинули, виконуючи поставленні завдання в зоні АТО. З особливою вдячністю та повагою у нашому місті ставляться до матерів полеглих героїв. І вони є бажаними гостями як в кабінеті у міського голови та на загальноміських заходах, так і на території 26 артилерійської бригади  ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

У середу, 3 квітня рідні героїв-військовослужбовців які загинули, захищаючи Україну від російської агресії, відвідали артилерійську бригаду. Де з ними зустрілися з командир частини полковник Андраник Гаспарян та Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Для почесних гостей було влаштовано екскурсію військовою частиною, вони мали змогу побачили, як проходить військову службу особовий склад та оглянути музеї військової частини. Пригощали їх справжнім солдатським обідом у приміщенні нової їдальні, де військовослужбовцям створені усі зручні та сучасні умови для прийому їжі.

Також під час заходу поіменно загадали всіх загиблих захисників, які віддали своє життя за Україну, помолившись за них, та поклали квіти до пам’ятника Героям-Захисникам України, що знаходиться на території військової частини.

По завершенню зустрічі родичам загиблих подарували квіти – як знак вдячності та поваги. 

Останні новини