Бердичів

міська рада

Онлайн тренінг для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!»

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради інформує про те, що Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».

Тренінг проводиться за методологією Allies for Equality (Союзники за рівність) та зосереджує увагу на сприянні рівноправному партнерству чоловіків та жінок в побуті, громадах та на інституційному рівні. 

До участі запрошуються жінки та чоловіки ВПО – громадські активістки та активісти, представниці та представники громадських організацій, благодійних фондів, медіа та політичних партій, які зацікавлені в підтримці та просуванні рівного представництва жінок. Окрім того, якщо у вас є друг/подруга, колега/колежанка, дружина/чоловік з яким/якою ви можете реалізувати у партнерстві проект – цей тренінг для вас!

Триденний тренінговий модуль буде націлений на підвищення знань та навичок, що будуть сприяти рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті та включатимуть, але не обмежуватимуться питаннями: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.

В останній день тренінгу в учасників/ць буде можливість представити свої спільні проекти націлені на розбудову рівноправного партнерства жінки та чоловіка у своїх громадах, чи на робочих місцях.

Тренінг буде проводитися щоденно з 10:00 до 14:00 години впродовж трьох днів з 25 – 27 березня 2021 року в онлайн форматі з використанням інтерактивних засобів.

          Участь у тренінгу безкоштовна. Три найкращі проекти учасників/ць будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації. Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму (https://50vidsotkiv.org.ua/trening-dlya-zhinok-ta-cholovikiv-vpo-pidtrymka-liderstva-zhinok-vygrayut-vsi-dedlajn-9-bereznya/?fbclid=IwAR036s9F7q0awhXlIZt7oDXtcm72q2MjOrl9wqI3C8604mbKqPsegqKLg3U).

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення

Останні новини