Бердичів

міська рада

Перевірено більше трьох десятків об’єктів торгівлі, складено 4 протоколи: підсумки роботи мобільної групи по дотриманню карантинних обмежень за середу, 25 березня

Щодня по місту Бердичеву працюють мобільної групи по контролю за виконанням рішень органів виконавчої влади та  рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19) встановленого рівня епідемічної небезпеки «червоний». В обов’язки групи входить перевірка суб’єктів господарської діяльності та проведення з ними роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання протиепідеміологічних заходів.

У середу, 24 березня мобільна група у складі працівників міськвиконкому, представників Бердичівського районного відділу поліції ГУНП України в Житомирській області та Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснювала перевірку діяльності суб’єктів господарювання по вулицях М. Раскової, Житомирській, Парижської Комуни, Котляревського та на території  ринку ТОВ «Північний ринок».

Всього перевірено 26 суб’єктів господарювання: перукарню, продовольчі і непродовольчі магазини, супермаркет, кав’ярню, відділення поштового зв’язку та аптеку. На більшості перевірених торговельних об’єктах  виявлені порушення усувалися безпосередньо під час перевірки. Протоколи про адмінпорушення складено на 4  суб’єктів господарювання та визначено час для проведення повторної перевірки щодо усунення виявлених порушень протиепідемічних заходів. Власники отримали попередження про необхідність усунення недоліків протягом доби. 

Окремо на території ринку ТОВ «Північний ринок» перевірено 12 суб’єктів господарювання, у тому числі об’єкти з реалізації продуктів харчування, насіння, дезінфікуючих засобів. Порушень, що підпадають під адміністративні правопорушення, не виявлено.

Перевірено порядок здійснення дезінфекції салонів 2-х автотранспортних засобів на кінцевих зупинках (маршрут №6 та маршрут №2). Порушень, що підпадають під адміністративні правопорушення не виявлені. Дезінфікуючі засоби в наявності. Водій автомобіля (маршрут №6) тільки завершив проведення дезінфекції салону.

Під час перевірки проводилась постійна інформаційно-роз’яснювальна робота з посиланням на нормативно-правові акти України щодо запобігання поширенню  коронавірусної хвороби  (COVID-19), надавалися інформаційні матеріали про медико-біологічну ситуацію із захворюванням, що склалася на території Бердичівської міської територіальної громади, та проводилося роз’яснення про передбачену законодавством України відповідальність за  адмінпорушення.