Бердичів

міська рада

Перші п’ять публічних осіб Бердичівської міської територіальної громади отримали щеплення від СОVID-19

Відповідно до розробленої дорожньої карти, Бердичівський район отримав 200 доз вакцини від коронавірусу. У першу чергу щеплення проводиться серед лікарів та медичного персоналу, які працюють безпосередньо з ковідними хворими. Однак Центр громадського здоров’я повідомив про те, що вакцинуватися отримали можливість публічні особи.

Залишкові дози вакцини від коронавірусу в Житомирській області використовуватимуть на щеплення відомих людей з метою популяризації вакцинації. ДО цієї категорії належать народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування; ветерани війни й учасники бойових дій; видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури; лідери й представники релігійних організацій. Словом всі ті, хто користується повагою та довірою у суспільства.

Публічні особи Бердичівської міської територіальної громади отримали можливість доєднатися до складу таких резервістів, які готові у стислі терміни прибути до пункту щеплення та «підставити плече» колективному імунітету.

У вівторок, 16 березня позачергово вакцинувалися п’ять публічних осіб Бердичівської міської територіальної громади. Це заступник Бердичівського міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир; староста села Скраглівка Ольга Мельник; громадський активіст, приватний підприємець і депутат Бердичівської міської ради Максим Шафранський; журналіст і приватний підприємець, член виконавчого комітету Олексій Тростянський; прессекретар голови Житомирського ОДА, член виконавчого комітету Юрій Мельник.

Для публічних осіб потрібно заповнити анкету (єдину та офіційну) за посиланням: http://bit.ly/2OtfD6e. Для щеплення публічних осіб та громадських діячів використовуються виключно ті дози вакцини Covishield/AstraZeneca, що залишаються незатребуваними у день вакцинації. Вакцинація публічних осіб проводитиметься виключно за добровільною та інформованою згодою.