Бердичів

міська рада

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Бердичівської міської ради «Про затвердження Положення  про управління комунальним майном Бердичівської міської територіальної громади»

 Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Бердичівської міської ради повідомляє про оприлюднення з 4 березня 2021 року на офіційному веб-порталі міста Бердичева за електронною адресою: www.berdychiv.com.ua у розділі «Регуляторний вплив» проєкту рішення Бердичівської міської ради «Про затвердження Положення про управління комунальним майном Бердичівської міської територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу, з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.         

         Проєкт рішення Бердичівської міської ради розроблено з метою правового врегулювання відносин у сфері управління та господарського використання комунального майна Бердичівської міської територіальної громади ефективним його власником, орендарем, користувачем або зберігачем.

Зауваження та пропозиції до даного проєкту приймаються розробником цього проєкту –  відділом комунальної власності виконавчого комітету Бердичівської міської ради протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення, просимо їх надсилати на адресу: пл.Центральна,1, каб. №75, м.Бердичів, 13300, Відділ комунальної власності виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Адреса електронної пошти (e-mail: vkv2020@ukr.net).