Бердичів

міська рада

Послуга служби соціального таксі

        Відповідно до рішення Бердичівської міської ради № 1257 від 02.09.2020р в місті функціонує служба соціального таксі.

  Для виклику служби соціального таксі потрібно зателефонувати за номером 098 070 0518.

       Послуга служби соціального таксі надається зареєстрованим за місцем проживання в м.Бердичеві, особам похилого віку старше 70 років, особам з інвалідністю І – ІІ групи, які не можуть самостійно пересуватись, або пересуваються за допомогою палиць, милиць, інвалідних візків та дітям з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарату.

        Для отримання послуги для формування особової справи до заявки особа-заявник надає копії паспорту, довідки МСЕК або пенсійного посвідчення, копію документа, який посвідчує наявність або відсутність у користуванні у особи – заявника або спільно проживаючих членів його родини легкового пасажирського автомобіля, у тому числі отриманого через органи соціального захисту населення.

        Для безпосереднього отримання послуги заявник, чиї особисті відомості внесені до інформаційної бази територіального центру подає заявку не пізніше ніж за один день до виїзду за бажаною вказаною адресою з зазначенням бажаного часу послуги та орієнтованого терміну перебування на об’єкті відвідування. Заявка подається особисто або за допомогою соціального робітника через контактний телефон Територіального центру: 098 070 0518.

Послуга служби соціального таксі надається у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.00 по 17.00.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)