Бердичів

міська рада

Програма модернізації багатоквартирних будинків „Енергодім”

В Україні створена і функціонує Державна установа щодо впровадження заходів із енергоефективності у житловому секторі, яка має назву „Фонд  енергоефективності”

     Фонд  розробив та впроваджує з 2021 року нову державну Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків „Енергодім”, яка передбачає надання фінансової підтримки діючим ОСББ, визначає умови та порядок надання Фондом  грантів для ОСББ.

     Програма фінансується з Державного бюджету України, а також за рахунок коштів міжнародних донорів Європейського Союзу.  Діє  Програма до 31 грудня  2023 року.

     Завдяки участі у Програмі „Енергодім” ОСББ зможуть отримати відшкодування витрат на термомодернізацію своїх будинків, завдяки чому продовжиться строк експлуатації будинків, поліпшаться умови для проживання мешканців.  Компенсація понесених витрат складатиме 60 – 70% на роботи, матеріали та обладнання  з енергоефективності.

     Подати заявку на участь у цій Програмі можуть всі ОСББ, які попередньо провели егергоаудит свого будинку та отримали енергетичний сертифікат.

     Для отримання більш детальної інформації про Програму „Енергодім” дивитися посилання https://eefund.org.ua/programa-energodim.

Останні новини