Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк поклав квіти до меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу

25 березня 1999 року на трасі Бориспіль-Золотоноша сталася жахлива автокатастрофа. У КамАЗ із причепом, який чомусь розвертався просто посеред дороги, врізався легковий автомобіль Toyota. У автівці на момент аварії знаходилося три людини, водій і один з пасажирів загинули на місці події. Ще одного пасажира госпіталізували з важкими травмами до лікарні. Одним з загиблих в ДТП виявився відомий політик, журналіст і дисидент В’ячеслав Чорновіл.

Це стало великою втратою для України, адже він був справжнім патріотом своєї держави, ярим борцем за незалежність та досвідченим політиком і державним діячем. 25 березня в Україні відзначають День пам’яті В’ячеслава Чорновола. На жаль, карантині обмеження червоної зони не дозволяють цього року належним чином  вшанувати пам’ять видатного сина українського народу.

Але Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом з заступницею Оленою Петрівською зранку 25 березня виконали важливу місію та поклали квіти до пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу.

«Прожите В’ячеславом Чорноволом життя, його безкомпромісна позиція та патріотизм можуть служити  прикладом до наслідування для багатьох поколінь. Вічна пам’ять, але пам’ятаємо, що герої не вмирають. А вічно живуть у пам’яті вдячних нащадків» – зазначив Сергій Орлюк під час церемонії покладання квітів.

Останні новини