Засідання виконавчого комітету

25 березня 2021 року о 10.00  год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

1. Про захист  прав дітей у Бердичівській міській територіальній громаді.
  2. Про внесення змін до додатку до рішення виконкому від 28.01.2021 №33 «Про склад адміністративної комісії».
  3. Про надання дозволу на отримання неповнолітнім членом сім’ї грошової компенсації.
  4. Про режим роботи комунального підприємства «Аптека №86».
  5. Про визнання такими, що втратили чинність, пункт додатку та пункти рішень виконавчого комітету Бердичівської міської ради.
  6. Про режими роботи окремих об’єктів (закладів) торгівлі.
  7. Про затвердження нового складу міської комісії з обстеження зелених насаджень.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.05.2013 №172 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни» зі змінами.
  9. Про надання згоди на поміщення до психоневрологічного закладу.
  10. Про склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
  11.  Про затвердження складу комісії з розгляду питань щодо розміщення зовнішньої реклами.
  12.  Про затвердження складу комісії з обстеження рекламних конструкцій, на яких розміщена соціальна реклама.
  13.  Про затвердження складу міської комісії з безпеки дорожнього руху.
  14.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 14.12.2018 №429 «Про делегування функції замовника».
  15.  Про продовження дозволів на розміщення зовнішньої реклами суб’єктам господарювання.
  16.  Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.06.2020 №187 «Про міську комісію щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації членам сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) померли, та особам з інвалідністю, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
  17.  Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 28.05.2019 №156 «Про затвердження складу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, щодо виплати грошової компенсації.
  18.  Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та припинення піклування.
  19.  Про надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування та призначення піклувальника.
  20.  Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  21.  Про переоформлення особових рахунків, продовження терміну дії реєстрації, взяття на квартирний облік.
  22.  Про надання дозволу суб’єкту господарювання на встановлення реклами.
  23.  Про закінчення опалювального періоду.
  24.  Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року.
  25.  Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 06.01.2021 №01.
  26. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 27.01.2021 №02.
  27.  Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення.

Загальний відділ