Бердичів

міська рада

Ветерани ОВС зустрілися з начальником Бердичівського районного відділу поліції

26 квітня у місті Бердичеві відбулася низка заходів, пов’язаних з відзначенням 35-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Не оминули увагою цю подію і у Бердичівському районному відділі поліції. Адже багатьом ветеранам органів внутрішніх справ, а тоді ще зовсім молодим співробітникам міліції, теж довелося несли службу в небезпечній зоні.

Тут вони захищали правопорядок та безпеку, патрулюючи вулиці покинутого міста та його околиць. Тоді ще ніхто не знав, що ця територія на багато років стала непридатною для життя. Саме тому працівники міліції охороняли будинки, школи та магазини від зазіхань мародерів і бандитів.

За ініціативи ветерана органів внутрішніх справ, голови  ветеранської організації ОВС Віталія Ніколаєнко, відбулася зустріч начальника Бердичівського районного відділу поліції Олега Мельничука з ветеранами. Очільник поліції подякував їм за нелегку, але чесну та віддану службу та вручив заслужені Подяки тим, кому довелося охороняти закон і порядок у радіаційній зоні. Зустріч пройшла у теплій і невимушеній атмосфері, не забули вшанували хвилиною мовчання тих друзів та колег, хто вже пішов з життя.

У свою чергу Віталій Ніколаєнко подякував керівництву Бердичівської поліції за увагу до ветеранів, які тепер матимуть свою власну кімнату у райвідділку. Де зможуть організовувати зустрічі, ділитися спогадами та передавати свій досвід для молодих працівників поліції.

Останні новини