Бердичів

міська рада

Вкрай негативно оцінив підготовку кладовищ до Провід міський голова Сергій Орлюк

Не так вже й багато часу залишилося до Великодніх свят та Провідної неділі – днів, коли бердичівляни й гості міста почнуть відвідувати могили рідних та близьких на кладовищах. А тим часом підготовка цвинтарів до поминальних днів залишає бажати кращого. Точніше, підготовки не видно взагалі.

До такого висновку дійшов міський голова, котрий здійснив об’їзд старого кладовища, що на вул. Пушкіна, та Центрального кладовища на Бистрицькій. Попередньо при спілкуванні з керівником Комбінату комунальних підприємств – начебто, нічого такого, що свідчило би про ті чи інші проблеми: допомога непотрібна, люди працюють, є домовленість із «Бердичівкомунсервісом» щодо сприяння технікою, сміття вантажиться на причеп і вивозиться.

Насправді ж, нічого такого, щоби свідчило про системне й налагоджене прибирання цвинтарів Сергій Орлюк не побачив. Керівник «Бердичівкомунсервісу» про якісь домовленості вперше чує, причеп мав би ще вантажитися, але свою роботу закінчив ще о 13:00, абсолютно усі баки на узбіччях доріжок переповнені сміттям. Це – щодо Центрального цвинтаря. На старому кладовищі картина й того сумніше: зі слів самого директора ККП, до свят і поминальних днів тут прибирається суто центральна алея, що веде від входу до пам’ятника Скорботному Воїну. Решта території не чіпалася десятиріччями: лише де-не-де кидаються в очі акуратно оброблені могили, навколо ж – суцільні хащі й купи гілля.

Міський голова ще розбиратиметься у ситуації, що склалася. Якщо підготовка цвинтарів до Провідної неділі зривається свідомо, буде вжито відповідних заходів.  

   

Останні новини