Бердичів

міська рада

В Бердичеві мобільна група перевірила 15 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

Щодня у Бердичеві працюють мобільні групи у складі працівників міськвиконкому, Держпродспоживслужби та поліції, які перевіряють дотримання  протиепідеміологічних заходів місцевими суб’єктами господарювання. Доводимо інформацію про результати роботи мобільної групи за середу, 7 квітня.

Було перевірено 15 суб’єктів господарювання, які знаходилися по вул. Вінницька та вул. генерала Луппова, у тому числі один заклад громадського харчування, який нещодавно розпочав свою роботу, але працює без порушень (на доставку). Перевірено дві перукарні, в одній з яких за адресою: вул. Вінницька, 25 виявлено порушення та складено адміністративний протокол.

Також протокол складено співробітником поліції на відвідувача продуктового магазину за перебування у приміщенні закладу без захисної маски.

Під час рейду мобільної групи активно велася роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання щодо необхідності дотримання карантинних обмежень. При виявлені незначних порушень власникам вказувалися недоліки та виносилося попередження про необхідність їх усунення протягом доби і визначався час для проведення повторної перевірки.

Останні новини