Бердичів

міська рада

В Бердичеві трьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за скоєні правопорушення

Щотижня проходить засідання адміністративної комісії міста Бердичева, під час якого розглядаються адміністративні протоколи, складені на осіб, які порушили Кодекс України про адміністративні правопорушення. У середу, 14 квітня, відбулося чергове засідання комісії, під час якого було опрацьовано та винесено відповідні рішення по трьох протоколах, які надійшли на розгляд комісії.

На засіданні адмінкомісії розглянуто протокол, складений працівниками поліції міста Бердичева на громадянина 2003 року народження, який на території ринку «Привокзальний» по вул. Європейська, 130 а спільно з громадянином 2005 року народження вживав спиртні напої (пиво) та довів останнього до стану сп’яніння (1,52 проміле), чим порушив ст. 180 КУпАП. Рішенням комісії на порушника накладено штраф у розмірі восьми неоподаткованих мінімумів громадян, що складає 136 гривень.

Також розглядався ще один адміністративний протокол, складений працівниками поліції. Цього разу – на продавчиню (а одночасно і власницю) продовольчого магазину «Аврора», який знаходиться по вулиці Європейська, 80 А. Вона здійснила продаж цигарок неповнолітній особі 2005 року народження, чим порушила ч.2 ст. 156 КУпАП. Варто зазначити, що відносно даної особи раніше вже складалися адміністративні протоколи. Враховуючи цей факт, а також серйозність скоєного правопорушення , члени адмінкомісії одноголосно проголосували за максимальну суму штрафу, який складає вісімсот неоподаткованих мінімумів доходів  громадян. Тобто – 13 600 гривень.

Третій, останній протокол, який розглядався на комісії, складений представниками МКП «Бердичівкомунсервіс» на керівника відділення «Нова пошта» про те, що ним не забезпечено прибирання сміття, побутових відходів та талого листя на прилеглій території (вул. Європейська, 56), чим порушено ст. 152 КУпАП. Прийнято рішення щодо накладення на порушника штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 гривень). 

Останні новини