Бердичів

міська рада

Допомогу з Канади отримали бердичівські сім’ї з числа тих, які потребують підтримки

Свого часу місто Бердичів стало учасником україно-канадського проєкту «Допомога дітям України», який був започаткований Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулеба за допомогою конгресу українців Канади, Канадсько-української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest. Завдяки цьому вдалося надати серйозну підтримку бердичівським сім’ям, діти яких було повернуті з інтернатних закладів у біологічні родини. 

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк приділяє велику увагу роботі з благодійними фондами і міжнародними організаціями. Завдяки цьому вдалося залучитися підтримкою меценатів при відновленні дитячого табору «Соколятко» та підготовці закладу до літнього оздоровлення дітей.

Під час візиту до Бердичева надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладза, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та голови Житомирської ОДА Віталія Бунечко Сергій Орлюк наголошував, наскільки важливою для міста та цих родин є підтримка з боку Канади. Високий рівень відповідальності міської влади та гарний результат спільно проведеної роботи не залишили байдужими наших іноземних партнерів.

Тому сьогодні декілька бердичівських сімей, які були учасниками проєкту «Допомога дітям України» та найбільше потребують допомоги і підтримки, отримали до Великодніх свят приємні подарунки, зібрані для них небайдужими представниками української діаспори у Канаді.