Бердичів

міська рада

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх мешканців міста!

В зв’язку з проведенням місячника благоустрою та санітарії  (рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 01.03.2021 №66) та настанням сприятливих погодних умов, просимо привести до належного санітарного стану прибудинкові території житлових будинків, власних земельних ділянок та прилеглої території, території всіх установ, закладів та підприємств, місць загального користування.

Дякуємо всім,  хто вже розпочав прибирання та санітарну очистку територій. Дякуємо Вам за  підтримку і розуміння у вирішенні питань підвищення рівня благоустрою, що відіграє велике значення у розбудові нашого з Вами міста. Чистота і порядок залежить від кожного з нас, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо поліпшити санітарний та екологічний стан території, зробити наше місто найкращим, чистим та гарним!

Сподіваємося, що громадські та політичні організації продемонструють  свою активну позицію та візьмуть участь у загальноміському прибиранні міста, конкретними справами засвідчать свою любов до Бердичева, повагу до міської громади.

Інформуємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти  неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340,00 грн. до 1360,00 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850,00 грн. до 1700,00 грн.).

Заступник міського голови  Олена БЛАГОДИР