Бердичів

міська рада

До уваги членів сімей загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС

На виконання доручення департаменту праці, соціальної та сімейної політики, управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 31 «Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік» затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС.

Програмою  передбачено комплекс заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та  фінансову підтримку  учасників АТО/ООС, родин  загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС  та Героїв Небесної Сотні через посилення адресності при її наданні, а також проведення заходів у рамках відзначення визначних та пам’ятних дат, культурно-мистецьких, спортивно – масових заходів за участю ветеранів війни та членів їх сімей,  сімей загиблих, померлих  учасників АТО/ООС.

Одним із заходів Програми є виплата щорічної грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань родинам загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні.

Для отримання грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань особи, яким встановлено статус члена сім’ї  загиблого відповідно до абзаців 4-8,14 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  подають   заяву голові обласної державної адміністрації, до якої додаються:

копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я, по батькові, назву уповноваженого органу, що його видав, та дату видачі документа;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

копії документів, що підтверджують родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження);

довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

копія посвідчення «Член сім’ї загиблого» або довідка, що підтверджує статус «Член сім’ї загиблого» дитині,  видана органами соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад за місцем реєстрації;

довідка з банку з реквізитами рахунку для переказу коштів.

У випадку одночасної подачі більше ніж однієї заяви родичами загиблого, допомога буде розділена в рівних частинах між дружиною, неповнолітніми дітьми та неодруженими дітьми, батьками (матері та батьку), в іншому випадку допомога буде виплачена в повному обсязі заявнику.

Адреса Житомирської облдержадміністрації:

10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1.

У разі необхідності, заяву та пакет документів для подальшої передачі до ОДА, можна подати в управлінні праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83, каб. № 3.

Увага! Заяви з пакетом документів до облдержадміністрації необхідно подати до 01.06.2021.