Бердичів

міська рада

Масштабну толоку на двох кладовищах організували у Бердичеві

Масштабне прибирання двох старих кладовищ – на вул. Пушкіна й О. Реготуна – організували у Бердичеві.

Територію першого облагороджував потужний десант у складі працівників виконавчого комітету, управління праці, сім’ї та соцзахисту населення, представників депутатського корпусу та комбінату комунальних підприємств.

Буквально днями з об’їздом тут побував міський голова Сергій Орлюк, котрий переконався у тому, що, коли за алеєю, яка веде від входу до пам’ятника Скорботному Воїну, хоч якось доглядають, то решта території не чіпалася роками. Як наслідок – чагарники, купи гілля й різного непотребу, нашарування опалого листя й тому подібне. Тож візит цей отримав логічне продовження у вигляді передсвяткової толоки. Роботи її учасникам вистачало: довелося й сокирами з вилами добряче помахати, і граблями позагрібати, і десятки мішків наповнити й поносити. Встигли попрацювати як у найбільш занедбаній зоні, так і біля могил загиблих воїнів-визволителів.

За площею територія цвинтаря, що на вул. Пушкіна, досить пристойна, і за раз вичистити її до належного вигляду неможливо, втім вперше за не одне десятиріччя тут ґрунтовно прибрали, і це має стати гарним заділом на майбутнє.

Так само, мабуть, вперше за довгі роки подібна кількість людей із «прибиральним» реманентом вийшла на територію старого кладовища, що на Загребеллі – вул. О. Реготуна. За наведення там ладу взялися учні та вчителі 8-ї школи, комунальники «Бердичівкомунсервісу» та небайдужі мешканці мікрорайону й міста. Громадські активісти не раз піднімали у соцмережах питання захаращеності цвинтаря – і ось з’явилася перша реакція. За один день тут також блиск не наведеш, але курс на чистий, охайний і зелений Бердичів, оголошений Сергієм Орлюком, вселяє впевненість у те, що гарний початок матиме відповідне продовження.