Бердичів

міська рада

Міський голова привітав колектив Бердичівського управління Державної казначейської служби України з професійним святом

У вівторок, 27 квітня  нагоди професійного свята – Дня Казначейства, міський голова Сергій Орлюк привітав колектив Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та керівника фінансової установи Інну Рощенюк.

Він зауважив, що як підприємець у минулому, часто стикався з казначейством і переконався, що тут працюють справжні професіонали. Які завжди підкажуть та допоможуть. Тому тепер, будучи міським головою, він абсолютно впевнений у надійності Бердичівського управління Державної казначейської служби України.

«Ви – справжні професіонали своєї справи. Саме від вас сьогодні залежить вчасне фінансування соціальної сфери, освіти та медицини. Хочу подякувати вашому колективу за бездоганну роботу. Особливо зараз, коли доводиться працювати в непростих умовах епідемії коронавірусу. Прийміть слова вдячності від жителів Бердичівської громади» – зазначив у своєму вітальному слові Сергій Орлюк.

Також міський голова нагородив грамотами Бердичівської міської ради керівника  Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області Інну Рощенюк та кількох її підлеглих за особливі успіхи у роботі, багаторічну працю та професіоналізм.

Останні новини