Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк на висадці кленів: «Хочу, щоби у місті панувала радість»

Вулицю Одеську прикрашатимуть червоні канадські клени. Першу партію з 25-ти дерев там висадили міський голова Сергій Орлюк у команді зі своїми заступниками, працівниками виконавчого комітету, комунальниками, педагогами 12-ї школи та дитсадка «Барвінок».

У Бердичеві тримають курс на озеленення, зазначає міський голова: отримано у подарунок і вже висаджується 1,5 тисячі кущів троянд, зараз приступають до висадки дерев.

Власне, особисто для нього, продовжує Сергій Орлюк, головне – не лише у тому, аби навколо було зелено: ти зможеш прийти до цих дерев зі своїми дітьми, онуками і сказати: «Ось цей клен садив твій тато, дід»… Разом ви зможете доглянути за деревом, підсипати добрива у разі потреби, прибрати навколо – зрештою, зробити так, щоби було приємно для ока і для душі.

Взагалі, вважає міський голова, людям потрібно прищеплювати культуру життя у місті. І далеко не все тут залежить від влади, хоча її роль важко переоцінити. Принцип, насправді, доволі простий: посадив квітку чи дерево – приніс гарний настрій людям. «Хочу, аби у місті панувала радість», – підсумовує Сергій Орлюк.

Клени, інформує, вони брали у місцевому Ботанічному саду. На рахунок цього підрозділу Центру позашкілля у міста існують серйозні плани. Якщо у кількох словах, то, на думку міського голови, є неправильним, коли така живописна територія нагадує собою занедбану лісопосадку, і буде докладено усіх зусиль, аби вона відповідала поняттю «Ботанічний сад».

Що ж до насаджень, зауважує Сергій Орлюк, то у Бердичеві можна побачити чимало «залисин», які просто просяться бути одягнутими в зелень. Потенціал для цього є, констатує, принаймні до літа роботи озеленювачам вистачить.

Останні новини