Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк працівникам «Бердичівкомунсервісу»: «Якщо братися за роботу, то виконувати її не для «галочки»»

Бердичів благоустроюють: висаджують дерева, квіти, прибирають зелені зони й вулиці, вантажать, вивозять, фарбують. І міському голові Сергію Орлюку, і більшості бердичівлян хочеться бачити місто чистим та охайним, щоби люди з відповідальністю ставилися до зробленого кимось, а у випадку з комунальниками, щоби так само відповідально ставилися до своєї роботи.  

Принаймні не так, як поставилися працівники МКП «Бердичівкомунсервіс», котрі фарбували паркан біля 12-ї школи та будівельного ліцею. Здавалося б, нічого особливого: є об’єкт, що його з приходом тепла треба привести до належного вигляду. Є фарба – червона й біла. Перша – для зовнішнього «ободка», друга – для фарбування внутрішніх ланок. Лишається дещо підрихтувати викривлені «спіралі», почистити паркан від бруду і, власне, пофарбувати. Але де там…

Червона фарба потекла, і комунальники, не придумавши нічого кращого, нанесли зверху білу. У результаті вийшло щось схоже на рожеве. Але ж має бути біле, тому працівники взялися наносити білу фарбу по другому колу. Раціонально? Навряд чи. А близько 20-ти працівників на один паркан? А секція, що її зміцнили, увігнавши штирі просто в дерево?..

На все це звернув увагу комунальників міський голова Сергій Орлюк. Він був вимушений тричі навідуватися на Червону Гору, аби отримати змогу поговорити з керівником робіт – того все не було на місці. Нині – не радянські часи з його нерахованими матеріалами та списаннями, нагадав голова працівникам. Якщо взявся за роботу, виконуй її не для «галочки».

Після спілкування з Сергієм Орлюком робота пішла дещо по-іншому: внутрішні спіралі у паркані, виявляється, можна почистити й випрямити, секцію – укріпити без знущання над деревом, а рожеве – таки зробити білим.  

Останні новини