Бердичів

міська рада

У Бердичеві активно здійснюють заходи з благоустрою

У місті активно тривають роботи з благоустрою. І висадка дерев та квітів, що проходить нині у різних мікрорайонах Бердичева, є лише однією зі складових цілого комплексу заходів, з яких, власне, будується поняття благоустрою. Щодня працівники комунальних підприємств, згідно попередньо складених планів, виїжджають на визначені об’єкти і приступають до роботи.

Так, зокрема, 15 квітня три підрозділи МКП «Бердичівкомунсервіс» – дільниця благоустрою, дільниця озеленення та шляхова дільниця – працювали на цілому ряді вулиць і провулків. Змітали, збирали й транспортували сміття на закріплених ділянках, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, видаляли й вивозили аварійні дерева та порослі, прибирали зелені зони. Окрім того, виконували роботи з обстеження зупинок громадського транспорту, розчищали зливові колодязі, реставрували дорожні знаки. Працювали за близько 20-ма адресами – на Європейській, Вінницькій, Одеській, Садовій, Жовтневій, Сосновій, Ново-Іванівській, на Соборній та Привокзальній площах, провулку Пляжному, на Корніловці.

Ліквідацією стихійних сміттєзвалищ на п’яти вулицях та провулках займалися працівники МК ВЖРЕП № 7. Так, зокрема, в районі Руської,12, окрім прибирання території, їм довелося вантажити й вивозити спиляні дерева та гілля, що їх, зі слів комунальників, до сміттєвого майданчика позносили мешканці приватного сектора.

Вулиця Садова, 51/30, Героїв України, 38, Джозефа Конрада, 4: прибрати звідти негабаритне сміття визначалося у плані робіт, складеному на 15 квітня у ПП «Житлоремекс-2».

Чистий й охайний Бердичів: таким бачить місто міський голова Сергій Орлюк. Тож роботи з благоустрою не припинятимуться, і, за умови відповідального ставлення з боку комунальників та самих мешканців, це має призвести до бажаного результату. 

Останні новини