Бердичів

міська рада

У Бердичеві вийшли на суботник освітяни, працівники міськвиконкому та управління праці, сім’ї і соціального захисту населення

Рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 01.03.2021 №66 в Бердичеві у період з 15.03.2021 по 15.04.2021 проводиться місячник благоустрою та санітарії. У рамках якого організовано масове прибирання вулиць та місць загального користування. До роботи залучені як працівники комунальних підприємств, так і установи, заклади та підприємства на території міста.

До загальноміського прибирання підключилися також бердичівські освітяни, працівники виконавчого комітету Бердичівської міської ради та працівники міського управління праці, сім’ї та соціального захисту населення.

Силами працівників освіти було приведено у належний стан дитячий майданчик поблизу міськвиконкому на площі Центральній. Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення влаштувало прибирання на березі р. Гнилоп’ять (поздовж паркану ПАТ «Фірма «Беверс»).

Колектив виконавчого комітету Бердичівської міської ради під час суботника вирішив навести лад у парку колишнього Шкіроб’єднання. Традиційно у літню пору це одне з основних місць відпочинку бердичівлян, які часто залишають по собі купи неприбраного сміття. Це засмічує територію парку та наносить шкоду довкіллю. Під час прибирання було вивезено два вантажних автомобіля зібраного сміття.

Міська влада закликає громадські організації та політичні сили долучитися до загальноміського прибирання та зробити свій внесок у чистоту та порядок на території рідного міста.