Бердичів

міська рада

У Бердичеві за перебування без маски у торговельному залі складено три адміністративні протоколи, два – на працівників об’єкту торгівлі

Наприкінці минулого робочого тижня мобільна група у складі працівників міськвиконкому, поліції та Держпродспоживслужби, створена на виконання рішення виконавчого комітету, провела перевірку низку об’єктів торгівлі у центральній частині міста Бердичева по вул. Житомирській.  

Було перевірено близько двох десятків суб’єктів господарювання, в тому числі об’єкти з реалізації продуктів харчування, квітів та насіння, дезінфікуючих засобів, промислові магазини, магазин спорттоварів, перукарню та аптеки (у тому числі – ветеринарну). Під час перевірки велася активна робота з населенням міста, наголошувалося на необхідності дотримання карантинних вимог рівня «червоний». Власникам та персоналу вказували на недоліки, виносилися відповідні рекомендації щодо їх усунення, складено графік повторної перевірки.

За значні порушення та недотримання протиепідеміологічних вимог складено два адміністративні протоколи за ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення санітарних норм»: на власників продовольчого магазину та магазину з реалізації квітів і насіння.

Крім того за перебування без маски у торговельному залі складено три протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення: один на відвідувача магазину, два – на працівників закладів торгівлі. Останні перебували без засобів індивідуального захисту, не реагуючи на зауваження працівника поліції одягнути маску.

Останні новини