Бердичів

міська рада

ФК «Бердичів» – призер Всеукраїнської Аматорської футзальної ліги України

З 2 по 4 квітня у місті Запоріжжя проходила Всеукраїнська Аматорська футзальна ліга України, що зібрала  21 команду з усіх куточків України (не більше 2 команд від однієї області). Спортивну честь Житомирщини захищала збірна національної поліції ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) та бердичівська команда ФК «Бердичів», що вперше виступила у незвичному для себе форматі. Адже раніше команда не брала участі у футзальних змаганнях.

Втім як повідомив головний тренер ФК «Бердичів» Ігор Зеленцов, старт вийшов вдалим і він цілком задоволений результатами своїх підопічних. Нашим футболістам довелося відстоювати область, так як команда ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» закінчила участь у змаганнях поразкою. Бердичівляни мала змогу брати участь у  змаганнях завдяки Президенту клубу Дмитру Шкляєву, який став головним спонсором поїздки і взяв на себе усі витрати.

Бердичівляни зуміли вийти у півфінал першої ліги, де в основний час зіграли у нічию 2:2 з командою «Альянс» (м. Рівне), а потім успішно обіграли суперників по пенальті 2:0. Але на жаль, згодом поступились у фіналі «Хмельницьким делікатесам». Таким чином, ФК «Бердичів» зайняв почесне ІІ місце Першої ліги та увійшов у шістку кращих команд Всеукраїнської Аматорської футзальної ліги України. А найкращим воротарем Першої ліги став Андрій Романюк 1992 року народження з команди ФК «Бердичів». Попри те, що хлопець стояв на воротах, він відзначився 4 забитими голами у ворота суперників.

Як призер Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України, ФК «Бердичів» отримав на придбання спортивного інвентарю сертифікат від компанії «Kelme» на суму 17 500 гривень. Також сертифікат на 500 гривень отримав Андрій Романюк. Головний тренер ФК «Бердичів» Ігор Зеленцов та уся команда дякують вболівальникам і всім жителям міста Бердичева за підтримку. Особлива подяка міському голові Сергію Орлюку за його небайдужість, постійне сприяння і підтримку розвитку спорту в Бердичеві.