Бердичів

міська рада

Із 03 березня і до завершення «червоного» рівня епіднебезепки у місті діятиме звільнення від сплати за оренду комунального майна

Починаючи з 03 березня 2021 року і до закінчення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, на території Бердичівської міської територіальної громади діятиме звільнення від сплати за оренду комунального майна. Відбуватиметься це у разі надходження звернень орендарів, діяльність яких обмежено, відповідно Постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

За відповідний проєкт рішення проголосували депутати Бердичівської міської ради на 7-й черговій сесії. Основною метою проєкту є зменшення фінансового навантаження на орендарів комунального майна у рамках запроваджених карантинних заходів, а також підтримка малого й середнього бізнесу, запобігання його ліквідації, звільненню працівників та іншим негативним наслідкам.

Для орендарів, діяльність котрих не підпадає під Перелік основних видів діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, нарахування орендної плати не припинятиметься.    

Останні новини