ВРМ ЦНАП у мікрорайоні “Червона Гора”

До уваги мешканців міста мікрорайону “Червона Гора”

За адресою: вул. Євгена Старікова, 4(приміщення МКВЖРЕП №7) здійснює роботу віддалене робоче місце №1 центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На  віддаленому робочому місці №1  надаються адміністративні послуги з питань реєстрації(зняття з реєстрації) місця проживання особи, видачі довідок про реєстрацію місця проживання(форма 13),  перейменування назви вулиці, видачі довідок про перебування(не перебування) на квартирному обліку, видача довідок про участь(не участь) у приватизації, надання дозволу на встановлення індивідуального опалення, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, надання державних допомог, видачі пенсійних посвідчень та інших послуг у сфері пенсійного забезпечення.

Графік роботи віддаленого робочого місця №1: понеділок п’ятниця з 9.00 до 17.00, без перерви на обід.

Контактні телефони: 41108, 0688911700.

Прийом спеціалістом Пенсійного фонду здійснюється: другий вівторок з 9.00 до 12.00.