Засідання виконавчого комітету

23 квітня 2021 року о 10.00  год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

1. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.
  2. Про відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.
  3. Про затвердження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування.
  4. Про дозвіл на приватизацію квартири.
  5. Про затвердження протоколів засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади.
  6. Про затвердження Положення про евакуаційну евакоприймальну комісію Бердичівської міської територіальної громади.
  7. Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту.
  8. Про затвердження Положення про ланку Бердичівської міської територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
  9. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 11.02.2021 №03.
  10. Про план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року.
  11. Про затвердження плану організаційно-технічних заходів щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.
  12.  Про надання дозволу на укладення договорів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти.
  13.  Про визначення місця проживання малолітньої дитини.
  14.  Про передачу матеріальних цінностей.
  15.   Про надання дозволу на реконструкцію.
  16.  Про надання дозволу на реконструкцію.
  17.   Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  18.  Про встановлення опіки та призначення опікунів.
  19.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.09.2020 №218 «Про склад комісії з обстеження житлового фонду».
  20.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки та призначення опікуна.
  21.  Про внесення змін до рішення виконкому від 15.12.2020 №302 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».
  22.  Про структуру, штати міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича.
  23.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Загальний відділ